przewiń stronę

O pensjonacie

Pensjonat Toreja w Karpaczu

Cisza i spokój z dala od miejskiego szumu, rodzinna atmosfera, codzienne wspólne śniadania oraz długie wieczory przy ognisku - oto znaki rozpoznawcze naszego pensjonatu.

Toreja swoją nazwę zawdzięcza pięknej i rzadkiej roślinie. To wyjątkowe, iglaste drzewko potrzebuje wiele uwagi, serca i opieki, aby się rozwijać. Podobnie nasz pensjonat został stworzony przede wszystkim z myślą o rodzinie i spędzaniu z nią wolnego czasu.

Budynki otoczone dużym ogrodem z chatką grillową i paleniskiem na ognisko, to miejsce spotkań latem, natomiast przytulna sala z kominkiem pozwala na nawiązanie nowych znajomości zimą.

Alternatywą dla najmłodszych jest plac zabaw z piaskownicą i trampoliną, zapewniający wspaniałe urozmaicenie codziennych górskich przygód.

Podobnie jak otoczenie, pokoje dostosowaliśmy zarówno do potrzeb rodziców, jak i ich pociech. Dzięki dużym łóżkom w każdym pokoju, nawet czteroosobowa rodzina może sobie pozwolić na wspólne leżakowanie i czytanie bajek, po którym maluchy wędrują do swoich łóżek, pozostawiając rodzicom miejsce do wygodnego snu.


Śniadania w formie szwedzkiego bufetu pachną świeżym pieczywem i gorącą jajecznicą, a mocna kawa i różnorodne płatki śniadaniowe, zapewnią dobry początek dnia. Prowadzimy także autorską kuchnię, opartą o najlepsze tradycje receptur dolnośląskich oraz docenioną Certyfikatem Jakości Partnerstwa Ducha Gór.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także 4-osobową saunę fińską, która doskonale pomoże się Państwu zregenerować po górskich wędrówkach. Jednocześnie mogą przebywać w niej 4 osoby.

Dom znajduje się w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego, dosłownie za naszym ogrodem rozpoczynają się dobrze oznaczone szlaki na Skalny Stół, Sowią Przełęcz, Budniki, Czarny Grzbiet, Śnieżkę czy do Kotła Łomniczki.

Prowadzimy pensjonat już od kilku lat, dzięki czemu nauczyliśmy się rozpoznawać potrzeby naszych Gości. Dla świeżo upieczonych rodziców mamy wanienki, nocniczki i leżaczki. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na mapy i karty rabatowe na liczne atrakcje w mieście i poza nim, między innymi na wyciągi narciarskie i do wypożyczalni sprzętów narciarskich, a także do Term Cieplickich.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego domu i doświadczenia karkonoskiej gościnności. Dajcie się oczarować majestatowi gór zmieniających się zależnie od pory roku, legendy Ducha Gór również nie pozostaną Wam obojętne. Podarujcie sobie kilka dni wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody.


Lokalizacja

W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem prosimy o kontakt telefoniczny +48 502 632 913.
Chętnie pomożemy Państwu do nas trafić.

w pakietach najkorzystniejOFERTY I PAKIETY SPECJALNE

Wszystkie oferty

Pensjonat Toreja

Adres
Pensjonat Toreja
Sarnia 4
58-540 Karpacz

tel. +48 502 632 913
biuro@toreja.com.pl


Pensjonat Toreja 58-540 Karpacz Sarnia 4 +48 502 632 913 Regulamin
hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook
Instagram
Karta Rabatowa
Blog